Spausk čia ir gauk kelionės pasiūlymą per 15 minučių!

Čia rasite keletą naudingų patarimų ir informacijos, kurią verta žinoti prieš kelionę:

 1. Kelionės dokumentai:
  • Pasas (turi galioti dar 6 mėnesius po kelionės pabaigos), lėktuvo bilietai, viešbučio užsakymo ir pervežimo dokumentai, pasitikrinti ar nereikalinga viza ir rekomenduojame visada turėti kelionės draudimą.
 2. Skrydis:
  • Prieš išvykdami iš namų, įsitikinkite, kad tikrai turite skrydžio bilietus bei pasitikrinkite skrydžio laikus ir oro uostą. Jei yra galimybė, pasisverkite bagažą namie, kad neviršytumėte biliete numatyto maksimalaus bagažo svorio. Jei skrydis numatomas su keliais persėdimais ir bagažo atsiėmimu tarpiniuose oro uostuose, pažiūrėkite ar visuose skrydžiuose numatytas vienodas bagažo svoris, susidėkite bagažą atsižvelgdami į mažiausią leistiną jo svorį viename iš skrydžių.
 3. Pinigai ir apmokėjimo būdai:
  • Įsitikinkite, kad turite pakankamai pinigų numatytai kelionei arba tarptautinę mokėjimo kortelę.
  • Bet kokiu atveju turėkite šiek tiek grynųjų pinigų (geriausiai eurais, Amerikos doleriais arba Didžiosios Britanijos svarais) tam atvejui, jei kartais sąskaitos negalėsite apmokėti kortele.
 4. Sveikata ir saugumas:
  • Pasitikrinkite ar vykstant į pasirinktą šalį nereikalingi privalomi skiepai. Turėkite su savimi kremą su apsauga nuo ultravioletinių spindulių ir repilentų nuo nepageidaujamų vabzdžių. Kai kuriose šalyse, pavyzdžiui Tailande, gerau įsigyti vietinių tokio tipo produktų.
  • Jei vartojate kokius nors vaistus, ypač receptinius, įsitikinkite, kad turite pakankamai atsargos visai kelionei.
 5. Drabužiai ir batai:
  • Gerai apgalvokite ir atitinkamai pasirinkite drabužius bei avalynę atsižvelgiant į klimatą ir kelionės trukmę. Neprisidėkite bereikalingų daiktų.

Susijusios naujienos