Gauk kelionės pasiūlymą per 15 minučių!

Kelionių agentūra UAB „Veroturas“ savo administruojamame internetiniame tinklalapyje veroturas.lt, visais įmanomais būdais  siekia užtikrinti, kad turistinių kelionių rezervavimo paslaugos būtų saugios ir atviros. Šiame dokumente pranešame naudotojams, kokia informacija apie naudotoją gali būti prieinama mūsų svetainėje ir kaip kelionių agentūra panaudoja gautą informaciją.

Slapukai (Cookies) – tai nedideli tekstiniai dokumentai. Jie paprastai saugomi naudotojo įrenginyje iki naršymo sesijos pabaigos, o kai kuriais atvejais ir ilgiau. Naudotojui lankantis veroturas.lt svetainėje, iš jos išsiunčiamas vienas ar keli slapukai į jo kompiuterį ar kitą įrenginį.

Tinklalapio vartotojai išreiškia savo sutikimą leisti www.veroturas.lt  įrašyti slapukus spausdami mygtuką „Sutinku“ informaciniame pranešime, kuris matomas vartotojui apsilankius internetiniame tinklalapyje (pranešimo tekstas: „Informuojame, kad šioje svetainėje statistiniais, rinkodaros ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies). Jei sutinkate, spauskite mygtuką SUTINKU. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti čia »“).

www.veroturas.lt tinklalalpyje dėl techninių priežasčių slapukai negali būti išjungti. Tinklalapio vartotojai nesutinkantys su slapukų naudojimu, gali išjungti slapukų veikimą savo   naršyklėje arba lankytis internetinėje svetainėje naudodamiesi privačia naršyklės sesija (angl. private, incognito).

Slapukai naudojami siekiant palengvinti naršymą bei pagerinti suteikiamų paslaugų kokybę, atsekti, ar buvo sumokėta už rezervuotas paslaugas. Naudotojui pasirinkus jį dominančias paslaugas ir mokėjimo būdą, svetainė jį nukreipia į veroturas.lt partnerio svetainę, kurioje apmokamas užsakymas. Svetainėje veroturas.lt nepateikiami asmeniniai   mokėjimą atliekančio naudotojo duomenys (kreditinių kortelių duomenys), o tik perduodama informacija apie mokėjimo operacijos rezultatą, kuo  remiantis, užsakymas būna patvirtinamas arba atmetamas. Slapukai taip pat naudojami analizei atlikti bei reklamos tikslais.

Svetainėje veroturas.lt naudojamasi trečiųjų šalių paslaugomis, kurios padeda stebėti lankomumo statistiką, gauti informaciją apie reklaminių kampanijų konversijas ir kt. Veroturas.lt šių paslaugų ir įrankių nenaudoja informacijos apie konkrečius svetainės lankytojus rinkimui – naudojami tik bendrieji statistiniai duomenys apie svetainės lankomumą ir jos bei reklaminių kampanijų veiksmingumą. Toliau pateikiamas trečiųjų šalių teikiamų paslaugų, teikiamų veroturas.lt svetainėje, sąrašas.

„Google Analytics“ – „Google Inc.“ („Google“) tinklalapių analizės įrankis

„Google Analytics“ – tai nemokamas „Google“ tinklalapių analizės įrankis, kuris internetinių svetainių savininkams leidžia sužinoti kaip lankytojai elgiasi jų tinklalapiuose. Informacija renkama anonimiškai. Atsekdama lankytojų veiksmus svetainėje, „Google Analytics“ naudoja nuosavus slapukus. Jie leidžia sužinoti, ar lankytojas ankščiau lankėsi tinklalapyje, iš kokių svetainių perėjo ir kiek laiko jose išbuvo.

Veroturas.lt naudoja „Google Analytics“ pakartotinės  rinkodaros funkciją.

„Google Analytics“ pakartotinės rinkodaros funkcija leidžia dar karta kreiptis į naudotojus, kurie ankščiau lankėsi svetainėje, pasitelkiant specialiai jiems skirtus skelbimus „Google“ partnerių svetainėse. Pavyzdžiui, naudotojas, apsilankęs veroturas.lt svetainėje, bet nusprendęs nepirkti paslaugų, gali   pamatyti „AdWords“ reklaminius skelbimus kituose tinklalapiuose, kur bus siūlomi pasiūlymai iš veroturas.lt svetainės. Be to, veroturas.lt svetaines reklamai „AdWords“ sistema parenka panašias tikslines auditorijas pagal jų individualius interesus, amžių ir gyvenamąją vieta.

Naudotojas gali išjungti „Google“ sistemos slapukus. Jam tereikia apsilankyti slapukų išjungimo puslapyje. Naudotojas, norėdamas pakeisti ir išjungti „Google Analytics“ funkcijas, taip pat gali pasinaudoti „Google“ reklamos pirmumo vadybininku arba „Google Analytics“ blokuojančia sistema.

Su „Google“ reklaminiu paslaugų aprašymu, jų dokumentacija ir privatumo politika   galima susipažinti „Google“ svetainėje.

„Facebook“ pixel – „Facebook, Inc.“ „Facebook“ reklamos įrankis. „Facebook“ puslapį turinčioms įmonėms suteikiama galimybė stebėti reklamų efektyvumą, kurti reklamos auditorijas pagal tai, ar naudotojas lankėsi įmonės internetiniame tinklalapyje arba konkrečiose puslapio dalyse. Informacija renkama anonimiškai. Naudotojas gali kontroliuoti „Facebook“ sistemos slapukų naudojimą jo naršyklėje. Išsamesnę informaciją galima rasti „Facebook“ privatumo politikoje, kuri pateikiama „Facebook“ svetainėje.

Privatumo politika gali keistis. Visi šio dokumento pakeitimai bus skelbiami šiame puslapyje.

Kilus papildomų klausimų arba atsiradus abejonių dėl privatumo politikos, naudotojas gali pateikti užklausą UAB „Veroturas“ administracijai el. paštu info@veroturas.lt

UAB „VEROTURAS“ INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Mieli klientai,

Turizmo agentūra UAB „Veroturas“ dirbanti Lietuvos turizmo rinkoje nuo 2002 metų ir siekdama Jums teikti tik kokybiškas paslaugas, patvirtino ir žemiau pateikia šią informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Mūsų agentūros veikla yra susijusi su Jūsų asmens duomenų tvarkymu – mes organizuojame ir vykdome poilsinių, pažintinių ir kitų kelionių paketų pardavimą mūsų elektroninėje parduotuvėje, siūlome kelionių draudimo paslaugas, bei vykdydami tiesioginę rinkodarą siunčiame Jums Jūsų prenumeruotus naujienlaiškius apie keliones ir jų sąlygas .

Vykdant šią veiklą,  Lietuvos Respublikos teisės aktai įpareigoja mus tvarkyti Jūsų asmens  duomenis, tai yra juos rinkti, saugoti, naudoti bei dalintis. Norime Jus užtikrinti, kad visi Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi vadovaujantis ES ir Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Jūsų asmens duomenis UAB „Veroturas“ gauna tiesiogiai iš Jūsų, kadangi sudarydami sutartis, teikdami prašymus, prenumeruodami naujienlaiškius, Jūs teikiate mūsų kelionių agentūrai  savo asmens duomenis. Be to, Jūsų duomenis gauname ir iš kitų kelionių organizatorių kaip UAB ,,Novaturas”, UAB ,,Tez Tour”, UAB „Itaka“, UAB „Coral travel“ ir kitų, kurių keliones įsigyjate per mūsų interneto svetainę. Taip pat Jūsų duomenis gauname iš draudimo bendrovių perkant draudimo polisus, iš bankų atliekant mokėjimus už parduotas keliones, iš kompetentingų valstybės institucijų kaipTurizmo departamentas ir kitos Valstybės institucijos.

Teisės aktai numato, kad mes galime teikti Jūsų asmens duomenis ne tik Jums arba naudoti šiuos duomenis savo veikloje, tačiau ir perduoti Jūsų asmens duomenis kitiems asmenims, kaip kelionių organizatoriams, pavyzdžiui UAB ,,Novaturas”, UAB ,,Tez Tour“ ir kitirms, kurių keliones Jūs įsigyjate, paslaugų teikėjams, aptarnaujantiems mūsų kelionių agentūrą, kaip bankai, programavimo paslaugų teikėjai, advokatai ir t. t., kompetentingoms valstybės institucijoms kaip Turizmo departamentui, Valstybinei mokesčių inspekcijai, Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai it panašiai.

Mes kaupiame ir tvarkome Jūsų asmens duomenis, kadangi be šių duomenų kaupimo ir tvarkymo nebūtų vykdomi teisės aktų reikalavimai, skirti Jūsų, kaip keliautojų teisių ir teisėtų  interesų apsaugai, be jų nebūtų galimybės su Jumis sudaryti sutarčių ir jų vykdyti, mes negalėtumėme analizuoti Jūsų poreikių, lūkesčių, prašymų, pageidavimų ar galimų skundų, aišku, jeigu tokių būtų. Jūs neprivalote teikti savo asmens duomenų mūsų turizmo agentūrai, tačiau be Jūsų asmens duomenų mes negalėsime tinkamai suteikti Jums paslaugų.

Jūsų tvarkomų duomenų apimtis priklauso nuo to, kokius Jūsų duomenis mes gauname. Tai gali būti Jūsų kontaktinė informacija kaip vardas, adresas, gyvenamosios vietos adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, informacija Jūsų identifikavimui, kaip asmens kodas, gimimo data, amžius, lytis, asmens tapatybės kortelės (paso) numeris,   išdavimo data ir vieta, Jūsų finansiniai duomenys, kaip banko sąskaitos numeris, pervestos pinigų sumos už suteiktas paslaugas, taip pat tų paslaugų pobūdis. Jūsų asmens duomenys pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus bus saugomi dvejus metus nuo Jūsų paskutinio kontakto su UAB „Veroturas“, kaip pavyzdžiui naujienlaiškio perskaitymas, prisijungimas prie interneto tinklapio, prenumeratos užsakymas, pasiūlymo dėl kelionės gavimas ar kelionės įsigijimas.

Norėtume priminti, kad pateikę rašytinį prašymą ,   Jūs galite sužinoti, kokius Jūsų asmens duomenis mes turime ir, jeigu šie duomenys nereikalauja specialaus apdorojimo, Jūs galite gauti savo asmens duomenų kopiją arba tik duomenis apibendrinta forma, jeigu Jūsų asmens   duomenų pateikimas būtinas apdorojimas. Jūs galite reikalauti, kad Jūsų asmens duomenys būtų atnaujinti, pataisyti, ištrinti arba sunaikinti, taip pat galite prašyti mūsų apriboti arba sustabdyti Jūsų asmens duomenų tvarkymą. Jūs galite atšaukti savo sutikimą, kuris buvo išduotas mums tvarkyti Jūsų asmens duomenis, tačiau atšaukimas neturės įtakos duomenų tvarkymui, kuris buvo atliekamas iki atšaukimo, be to Jūs galite pateikti skundą dėl Jūsų duomenų tvarkymo kompetentingai asmens duomenų apsaugos institucijai.