Kelionės Lietuvoje

TAPK ARCHEOLOGU! ELNIŲ SPA IR NUOTYKIAI SU HASKIAIS!

PROGRAMA

Kernavė – istorinis miestelis, apipintas legendomis ir pasakojimais, patraukiančiomis kiekvieno keliautojo akis unikalaus gamtovaizdžio vietomis. Pabuvosite moderniausiame Lietuvoje Archeologinės dalies muziejuje ir aplankysite ekspozicijų sales, atsidursite ilgam išliekančių prisiminimų kupinoje „gyvoje“ kelionėje drauge su edukatore – „Archeologija: nuo tyrimo iki eksperimento ir rekonstrukcijos“. Po interaktyvios popietės vyksime šiek tiek atsikvėpti į ne visiems įprastą, o į Elnių SPA, visai netoli Kernavės, tik atokiau nuo šurmulio, tarp miškų ir lengvai pagaunamo tyro, šviežutėlio oro gūsio. Po pažinties su karališkaisiais gyvūnais, paskutinėje stovyklos stotelėje mūsų lauks nuotykiai su ne ką prastesniais nei elniai – šunimis Haskiais!

Ryte išvykstame link Kernavės. Atvykstame į Kernavę aplankyti interaktyvią muziejaus ekspoziciją, kurioje susipažinsite su UNESCO Pasaulio paveldo objektu – Kernavės archeologine vietove, archeologų darbu, jų radiniais ir archeologinių tyrimų medžiaga.
Apžiūrėję ekspozicijas, dalyvausime edukacijoje „Nuo tyrimo iki eksperimento ir rekonstrukcijos“*. Sužinosime, kad svarbiausi tolimos praeities liudininkai yra žmogaus naudoti daiktai ir kiti jo veiklos pėdsakai, kuriuos suranda archeologai. „Archeologinėje perkasoje“ ieškosime praeities dirbinių, mokysimės juos įvardinti, datuoti ir, žinoma, eksperimentuosime: gaminsime archajiškus dirbinius bei bandysime atkurti praeities žmogaus veiklos procesus (ugnies užkūrimas, verpimas, audimas, grūdų trynimas, malimas, puodų lipdymas) susipažinsime su eksperimentinės archeologijos meistrų sukurtomis archeologinėmis rekonstrukcijomis.
Pietausime galerijoje* – lauks garuojantys kibinai, gėrimai gaminami čia pat vietoje ir įvairių desertų meniu, laukiantys išalkusių ir…užkietėjusių smaližių!
Kelionė tęsiasi, vykstame į Elnių SPA* – pailsėti į ramybės oazę netoli prie Kernavės, miškų apsuptyje. Pasak legendos, kadaise klajoklius į šias apylinkes atviliojo čia besiganiusios šiaurės elnių kaimenės. Sekdami paskui jas, medžiotojai įkūrė stovyklavietę, vėliau tapusią Kernavės miesteliu. Pasak SPA įkūrėjų, būtent šis faktas įpareigojo šiose žemėse auginti ne karves, o elnius. Viešėdami čia galite pasijusti tarsi „elnių terapijoje”. Pati aplinka būtent čia ir dvelkia ramybe, o dar jei sudalyvausite elnių maitinime! Rekomenduojama atsivežti lauktuvių: vaisių ir daržovių – tikrai pradžiuginsite elnius.
Atvykstame į „Nuotykių akademiją“, patirti paskutiniuosius šios kelionės įspūdžius – nuotykius su Haskio šunų veisle! „Į nuotykių pasaulį su haskiais“* – tai pramoga, skirta šeimoms, vaikams ir draugų kompanijoms, norinčioms pailsėti ir aktyviai praleisti laiką bei ieškantiems atgaivos sielai – juk šuo yra geriausias žmogaus draugas! Leisimės į žygį su pakinkytais šunimis regioninio parko pažintiniais takais. Bendrausime su šunimis ir jų šeimininkais, kurie mielai papasakos Jums kuo savitas haskių gyvenimas, ką reiškia gyventi su dideliu jų būriu miško glūdumoje ir kas yra šunų kinkinių sportas. Įrodyta! Laikas,praleistas su šunimis, praskaidrina niūriausią dieną ir pakrauna teigiamos energijos! Po ypač turiningai praleistos dienos, kupini įspūdžių, keliausime namo.

Kelionės kaina nuo 28,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:
• Kelionė autobusu;
• Kelionių vadovo paslaugos;
• Ekskursinė ir pramoginė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Asmeninės išlaidos;
• Pietūs galerijoje – 5,00 EUR;
• Kernavės archeologijos muziejaus lankymas ir edukacija – 3,00 EUR;
• Elnių SPA – 3,30 EUR;
• Pramoga „Į nuotykių pasaulį su haskiais“ – 12,00 EUR.

Pastaba. Organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas mokamuose objektuose ekskursijų neveda.
Kelionės dokumentai. LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.
!!!GALIMYBIŲ PASAS KELIONĖS METU BŪTINAS DALYVIAMS NUO 16 METŲ!!!

28,00 

veroturas