Kelionės Lietuvoje

PASIŽVALGYK PO IGNALINOS ATOMINĘ ELEKTRINĘ! SUSIPAŽINK SU PAUKŠČIŲ KAIMO GYVENTOJAIS!

PROGRAMA

Ar kada teko apsilankyti Ignalinos krašte, viename iš svarbiausiųjų objektų Lietuvai – Atominėje elektrinėje ir išgirsti jos atsiradimo ir gyvavimo istoriją? Ignalinos atominė elektrinė (Ignalinos AE) – vienintelė Baltijos šalyse buvusi Lietuvos energetinės sistemos branduolinė jėgainė, turėjusi didžiausius pasaulyje reaktorius ir įrašyta į Gineso rekordų knygą. Papildę naujomis žiniomis galveles, vyksime į Paukščių kaimą, susipažinti su jo augintinių įvairove ir ne tik! Skanausime ten pat vietoje gaminamą kiaušinienę ir šildysimės arbatėle, šnekučiuosimės, dūksime ir žaisime!

Ryte išvykstame link Ignalinos. Kelionės metu nuobodžiauti neteks, nes dalyvausime Protmūšyje „Ar žinai, kad…?“ Aktyviausių keliautojų lauks unikalūs Prizai!
Atvykstame į Ignalinos atominę elektrinę, kur turėsime galimybę pamatyti laiko nepaliestų pastatų didybę iš išorės, bet ir iš vidaus: stebėti tiesioginį vaizdą iš skirtingų salių, išvysime mokomuosius videofilmus apie AE istoriją, statybas, eksploatavimo etapus, radioaktyviąją spinduliuotę. Virtualios realybės akinių pagalba bus pristatyti vykdomi panaudoto branduolinio kuro tvarkymo etapai.
Keliaujame į Paukščių kaimą, kuriame smagiai praleisime laiką. „Jei trokšti laimės, Laimės paukštė gyvena Cijonuose, Atvažiuok ir surask ją.“ – taip svečius apsilankyti kviečia sodybos šeimininkai. Tai vieta vaizdingame Aukštaitijos nacionaliniame parke, kur gali pamatyti daugiau paukščių nei kada nors esi matęs (net kilusių iš Afrikos!) ir išgirsti daugiau jų balsų nei kada nors esi girdėjęs, susipažinti su ,,Paukščių kaimo’’ sparnuočiais. Tik čia gali sužinoti gyvas ir autentiškas istorijas apie paukščių gyvenimą, išmokti rašyti žąsies plunksna, pašaudyti iš lanko ir pagaliau…išvysti savo Laimės Paukštę, pabuvoti jos susuktame didžiuliame lizde! Be viso to, apžiūrėsime naujai parengtą naminių paukščių kiaušinių ekspoziciją. Pajutę alkį skubėsime vaišintis milžiniškoje keptuvėje ant laužo ugnies iškepta kiaušiniene iš įvairių paukščių kiaušinių ir ką tik išvirta kvapnia žolelių arbata. Kupini neužmirštamų įspūdžių, grįžtame namo.

Kelionės kaina 31,00 EUR asmeniui. Į kainą įskaičiuota:
• Kelionė autobusu;
• Kelionių vadovo paslaugos;
• Ekskursinė ir pramoginė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Asmeninės išlaidos;
• Edukacija ir pietūs „Paukščių kaimas“ – 18,00 EUR.

Pastaba. Organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas mokamuose objektuose ekskursijų neveda.
Kelionės dokumentai. LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.
!!!GALIMYBIŲ PASAS KELIONĖS METU BŪTINAS DALYVIAMS NUO 16 METŲ!!!

 

Kelionės data – 2021 Balandžio 9d.

31,00 

veroturas