Kelionės Lietuvoje

LIETUVOS VENECIJA

PROGRAMA

Pamario kraštas mums – atradimas. Kraštovaizdis toks, lyg būtum atsidūręs Skandinavijos pakrantėje. Ventės ragas – vėjas, paukščiai, švyturys. Po to – Rusnės sala ir, atrodo, ranka pasiekiama kaimyninė šalis bei Nemune meškeriojantys jos žvejai. Be galo įdomi patirtis! Upėmis ir upeliais apjuostas kraštovaizdis žavi ne tik savo natūralia gamta, bet stebina ir etnokultūros savitumu. Kelionėje lankydami įdomius objektus, susipažinsite su žmonių verslais, papročiais ir tradicijomis.

Ryte išvykstate link Šilutės. Keliausite į gamtine įvairove ir sudėtinga istorija išsiskiriantį Pamario kraštą, kuris iki šių dienų vis dar puoselėja Didžiosios ir Mažosios Lietuvos etninių regionų kultūrą. Kelionės metu aplankysite legendomis apipintą Rambyno kalną. Pamatysite įspūdingąją Vilkyškių miške augančią septyniolikos kamienų eglę – Raganų šluotą. Nuvyksite į Rusnę – vienintelį Lietuvos miestelį saloje, įsikūrusį Nemuno deltoje tarp Skirvytės ir Atmatos upių. Užsuksite į Sakūčius, čia galėsite įsigyti ypatingo Pamario krašto patiekalo – natūraliai rūkytos žuvies.
Keliausite į Ventės ragą – tikrą rojaus kampelį gamtos mylėtojams. Tai labiausiai į vakarus nutolęs Šilutės rajono taškas. Aplankysite paukščių žiedavimo stotį*, apžiūrėsite ornitologijos muziejų*, išdailintais ketaus ornamentais geležiniais laiptais kopsite į jau šimtą metų veikiantį švyturį.
Keliausite į romantiškąjį Mingės kaimą, kuris dėl savo unikalaus gamtovaizdžio vadinamas „Lietuviškąja Venecija“. Norintys galės paragauti šio krašto virtuvės pasididžiavimo – žuvienės*. Laiveliu plaukiosite* Nemuno delta ir Kuršių mariomis. Kupini įspūdžių išvykstate namo. Vakare grįžtate namo.

Kelionės kaina nuo 37,00 EUR asmeniui. Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kelionė autobusu;
• Kelionių vadovo paslaugos;
• Kelionės dokumentų sutvarkymas;
• Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Asmeninės išlaidos;
• Plaukimas laiveliu apie 5,00 EUR asmeniui, tradicinė Pamario žuvienė 3,50 EUR asmeniui;
• Ornitologijos muziejus: suaug. – 3,00 EUR; moksleiviui – 2,00 EUR. Vietinio gido paslaugos asmeniui 2,00 EUR.

Pastaba. Organizatorius pasilieka teisę nežymiai keisti turo programą bei jo eigą dėl neplanuotų laikinų objektų restauravimo darbų, oro sąlygų ir kitų pagrįstų kliūčių. Kelionių vadovas mokamuose objektuose ekskursijų neveda.

37,00 

veroturas